Хавронюк, Микола
Львівський державний університет внутрішніх справ
Матеріали доповіді учасника VIII (XXI) Львівського форуму кримінальної юстиції "Українська кримінальна юстиція в умовах війни", м. Львів, 9-11 червня 2022 року.
Кримінальний кодекс (КК) України, несення військової служби, військові адміністративні проступки, кримінальна відповідальність, війна, матеріали форуму
Хавронюк М. І. Кримінально-правові норми, розраховані на застосування в умовах війни, чинні до початку відкритої російської агресії проти України: досягнення і прорахунки українського законодавства та правозастосовної практики / Хавронюк М. І. // Українська кримінальна юстиція в умовах війни : матеріали VIII (XXI) Львівського форуму кримінальної юстиції, 9-11 червня 2022 року / упоряд. І. Б. Газдайка-Василишин ; Львівський державний університет внутрішніх справ. - Львів : ЛьвДУВС, 2022. - С. 246-257.