Клочко, Віктор
Потупчик, М.
На підставі нових знахідок ножів культури Ноуа на Поділлі виділяється новий тип "Мурафа" великих листоподібних ножів типу Белені.
On the basis of new findings o f the knives of the Nona culture in Podillyu. a new type of "Murafa" of large leafy knives of the Beleni type stands out.
Поділля, доба пізньої бронзи, культура Ноуа, ножі типу Белені, варіант Мурафа, матеріали конференції, Podillia, Late Bronze Age, Noua culture, Beleni knives, Murafa variant
Клочко В. І. Ніж з селища Мурафа та питання типології великих листоподібних ножів культури Ноуа / Клочко В. І., Потупчик М. В. // Археологія Поділля : матеріали Всеукраїнської наукової конференції (м. Вінниця, 16 жовтня 2019 р.) / за ред. Р. О. Литвиненка ; Донецький національний університет імені Василя Стуса, Національна академія наук України, Інститут археології, НДЦ "Рятівна археологічна служба". - Вінниця : Твори, 2019. - С. 78-81.