Modelling the system of credit risk management in banks

Tishakova, Valeriia
Primierova, Olena
Матеріали доповіді учасників Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасна стратегія управління публічними та приватними фінансами в Україні", м. Київ, 8 лютого 2022 р.
structure of non-performing loans, balancing loop, reinforcing loop, consumer credit, conference materials
Tishakova V. Modelling the system of credit risk management in banks / Tishakova Valeriia, Primierova Olena // Сучасна стратегія управління публічними та приватними фінансами в Україні : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених (м. Київ, 8 лютого 2022 р.) / редкол.: Лук'яненко І. Г., Прімєрова О. К. ; Нац. ун-т "Києво-Могилянська aкадемія", Факультет економічних наук, Кафедра фінансів, Центр фінансово-економічних досліджень. - Київ : Інтерсервіс, 2022. - C. 131-134.