Методи прогнозування фондових індексів в системі підтримки інвестиційних рішень

Лук'яненко, Ірина
Сочінський
Частина 1, підрозділ 1.1. з колективної монографії "Фінансово-економічні проблеми стабільного розвитку економіки України". Основною метою роботи є розробка методів прогнозування динаміки фондових індексів в умовах нестабільності, а також рекомендацій щодо застосування прогнозних значень при прийнятті інвестиційних рішень.
фондовий ринок, ринкова економіка, цінні папери, фондовий індекс, фінансовий ринок, підрозділ монографії
Лук'яненко І. Г. Методи прогнозування фондових індексів в системі підтримки інвестиційних рішень / І. Г. Лук'яненко // Фінансово-економічні проблеми стабільного розвитку економіки України : колективна монографія / за ред. Головчука А. Ф., Непочатенко О. О. ; Міністерство аграрної політики України, Уманський національний університет садівництва, Факультет економіки і підприємництва. - Умань : Сочінський, 2010. - Ч. 1, [підрозділ] 1.1. - 2010. - С. 9-17.