Яковлєв, Максим
Матеріали учасника ХХІІІ Всеукраїнської наукової конференції викладачів, молодих науковців і студентів "Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього", проведеної 30 листопада 2021 р.
концептуалізація понять, концепти, квазітерміни, терміноїди, операціоналізація, матеріали конференції
Яковлєв М. В. Концептуалізація понять і понятійність концептів: категоріальні проблеми емпіричних досліджень / Максим Яковлєв // Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього : збірник матеріалів XХІІI Всеукраїнської наукової конференції викладачів, молодих науковців і студентів (м. Харків, 30 листоп. 2021 р.) / Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, Харківська асоціація політологів. - Харків : Право, 2021. - С. 51-55.