Нестеренко, Людмила
Навчально-методичний посібник відповідає навчальному плану підготовки бакалаврів, що навчаються за спеціальністю "Філологія. Германські мови та література (переклад включно, перша - англійська)" і допомагає засвоєнню фахових дисциплін. Даний посібник орієнтований на розвиток спеціалізованих мовних навичок, вмінь фахового спілкування та вироблення комунікативної компетенції студентів на рівні, що умовно називається “вищесереднього” (“upper - intermediate”, В2). У процесі підготовки навчально-методичного посібника застосовано комунікативний підхід до навчання. У посібнику також подано ряд практичних завдань (відповідно до навчальної плану та робочої програми), спрямованих на вивчення англомовного академічного письма як різновиду наукового (академічного) спілкування. У практичних завданнях запроповано проблемні питання, що передбачають розвиток навичок критичного мислення, а також завдання, виконання яких допоможе студентам сформувати вміння й практичні навички комунікативно виправдано користуватися засобами мови для створення відповідних зразків академічного письма. Окремий акцент зроблено на організації й редагуванні власних академічних текстів та розумінні основних відмінностей між основними функціональними стилями.
англійська мова, англомовне академічне письмо, academic writing, навчальний посібник, препринт
Нестеренко Л. О. Academic Writing : навчально-методичний посібник з англійської мови для студентів НаУКМА / Людмила Нестеренко ; Національний університет "Києво-Могилянська Академія". - Київ : НаУКМА, 2020. - 37 c.