Уманець, А.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
Contrastive investigation and comparative study of morphology, syntaxis and semantics of English as the main language and other foreign languages (French, German) forms an inherent part of teaching English in postgraduates groups. In this work, special attention is focused on some tasks specifying typological problems of the languages in question. To develop language skills ib reading, comprehension, speaking and translation in postgraduates groups we suggest to centre on' isomorphic and allomorphic features of the above mentioned languages advancing their typological investigation.
друга іноземна мова, мовленнєва діяльність, аспірантські групи, проблема артикля, зовнішня міжмовна інтерференція, тези конференції
Уманець А. Особливості викладання англійської мови як другої іноземної мови в аспірантських групах / А. Уманець // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 11-13.