Витратно-цінове інформаційне забезпечення функціонування аграрного ринку

Боднар, Ольга
Матеріали Ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції "Економіка та менеджмент у період цифрової трансформації бізнесу, суспільства і держави" (28-29 травня 2020 року, м. Запоріжжя).
публічне управління, аграрний ринок, аналітичне агентство, матеріали конференції
Боднар О. В. Витратно-цінове інформаційне забезпечення функціонування аграрного ринку / Боднар Ольга Василівна // Економіка та менеджмент у період цифрової трансформації бізнесу, суспільства і держави : матеріали Ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції (28-29 травня 2020 року, м. Запоріжжя) / наук. ред. Н. Г. Метеленко ; Запорізький національний університет. - Запоріжжя : [Запорізький національний університет], 2020. - С. 381-386.