Пічик, Катерина
Гавриленко, Тетяна
Ігнатьєва, Ірина
Сербенівська, Аліна
Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"
У навчальному посібнику розглядаються загальні питання організації, проведення і підведення підсумків курсового проектування, переддипломної практики, виконання кваліфікаційної роботи здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП "Менеджмент" спеціальності 073 "Менеджмент".
менеджмент, курсова робота, наукова література, бібліографія, здобувач вищої освіти, переддипломна практика, навчальний посібник
Практичний посібник для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП "Менеджмент" [електронний ресурс] / К. В. Пічик, В. В. Храпкіна, Т. В. Гавриленко, І. А. Ігнатьєва, А. Ю. Сербенівська ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет економічних наук, Кафедра маркетингу та управління бізнесом. - Київ : Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", 2024. - 147 с.