Луцишина, Наталія
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У статті описано основний метод для репрезентації комунікативного конфлікту. Наведено дефініції комунікативного конфлікту та лінгвістичної бази даних. Перелічено засоби, за допомогою яких створювалась лінгвістична база даних. Проілюстровано функціонал лінгвістичної бази даних "Маркери комунікативного конфлікту в онлайн-ЗМІ".
The article describes the main method of representation of communicative conflict. The definition of communicative conflict and LDB is given. The means by which the linguistic database was created are listed. The functionality of the LDB "Markers of communicative conflict in online media" is illustrated.
онлайн-ЗМІ, маркери, конфлікт, база даних, програмування, лексеми, фразеологізми, тези конференції, online mass media, markers, conflict, database, programming, lexemes, phraseological units
Луцишина Н. Алгоритм створення лінгвістичної бази даних "Маркери комунікативного конфлікту в онлайн-ЗМІ" / Наталія Луцишина // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VIIІ Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 24 травня 2024 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 113-117.