Einfünrung des Deutschunterrichts an der Universität Kiewer Mohyla Akademie durch das Goethe-Institut Kiew

Loading...
Thumbnail Image
Date
1995
Authors
Frühwirth, Dr.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Abstract
Тези доповіді учасника Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
Description
Проект запровадження німецької мови як другої іноземної у Києво-Могилянській Академії став першим великим проектом Гете-Інституту в Україні. У цьому навчальному році він продовжується і завершиться у зимову сесію 1995-1996 рр. здачею іспиту на сертифікат "Німецька мова як іноземна". Робота з студентами та викладачами Академії дає змогу зробити перші висновки щодо організації та проведення курсу. Це, перш за все, технічне обладнання. Крім того, комунікативна методика викладання передбачає нову форму взаємин між викладачем та студентами, коли студенти є рівноправними партнерами викладача. Від викладача вимагається готовність викладати за новою методикою, яка вимагає послідовного дотримання принципу одномовності. Це вимагає від викладача постійного вдосконалення методики викладання у рамках запропонованого Гете-Інститутом методичного семінару.
Keywords
deutschunterricht, deutsch, sprechfertigkeit, methodische Hilfen, abstracts der tagung
Citation
Frühwirth Dr. Einfünrung des Deutschunterrichts an der Universität Kiewer Mohyla Akademie durch das Goethe-Institut Kiew / Dr. Frühwirth // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. : Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 25-26.