Посібник з журналістської етики

Дуцик, Діана
Кущ, Ліна
Комісія з журналістської етики
У виданні подано практичні рекомендації щодо дотримання етичних стандартів у сфері української журналістики. Зокрема, наведено рекомендації щодо висвітлення повідомлень, які публікуються у соцмережах, означено параметри дотримання вимог до якісної журналістики. У посібнику пояснено характерні особливості використання основних журналістських жанрів, розкрито питання журналістських стандартів, ґендерної рівності, специфіки діяльності журналістів та медіа під час дії воєнного стану. Посібник містить найважливіші заяви та рекомендації Комісії з журналістської етики після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Для журналістів, керівників медіа, студентів і викладачів факультетів журналістики.
cоціальні мережі, месенджери, робота з контентом, блог, журналістські жанри, медіа під час війни, практичний посібник
Посібник з журналістської етики / Андрій Куликов, Ліза Кузьменко, Максим Дворовий, Діана Дуцик, Ліна Кущ ; Комісія з журналістської етики. - Київ : Комісія з журналістської етики, 2023. - 129 с. : іл.