Книжка про думки, про ідеї, про думання

Сінченко, Олексій
Цього року у видавництві "Кліо" вийшло друге, доповнене видання книжки Лариси Масенко "У Вавилонському полоні. Теми національної та соціальної неволі у драматургії Лесі Укра­їнки". 7 жовтня в київському Музеї Лесі Українки відбулася презентація книжки. На презентації виступили: директорка музею Ірина Щукіна, директор Інституту української мови ІІАН Украї­ни Павло Гриценко, доцент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка ЛюдмилаКравченко, доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка Олексій Сінченко, письменниця Леся Воронипа. У статті подано з незначним скороченням виступ літературознавця Олексія Сінченка (наведено за відеозаписом презентації).
Лариса Масенко, Олексій Сінченко, Леся Укра­їнка, книга, стаття
Сінченко О. Д. Книжка про думки, про ідеї, про думання / Олексій Сінченко // Дивослово. - 2021. - № 11. - С. 28-29.