In Memoriam: Презентація книжки Ярослава Спічека "Вічність пам'яті"

Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У рамках конференції відбулася презентація книжки "Вічність пам'яті" (Спічек Я. (2022). Вічність пам'яті. Видавництво Руслана Халікова) – повного зібрання праць Ярослава Спічека, українського філософа, дослідника та інтелектуала, який здобув філософську освіту у НаУКМА (2017 р. – бакалавр, 2019 р. – магістр) і неодноразово брав участь у конференції "Філософія. Нове покоління" – як організатор та доповідач.
Ярослав Спічек, вітчизняна філософська думка, українська інтелектуальна традиція, видавець Руслан Халіков, тези конференції
In Memoriam: Презентація книжки Ярослава Спічека "Вічність пам'яті" // Зустріч з Іншим як виклик : тези 15-ої міжнародної наукової конференції "Філософія: нове покоління", Київ, НаУКМА, 21-22 квітня 2023 р. = Meeting the Other as a Challenge : 15th International Conference "Philosophy: the New Generation" Summaries of Reports Kyiv, NaUKMA, April 21-22, 2023 / [упоряд.: В. Пугач, М. Бакаєв, Є. Пантелейчук, О. Амельченко] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 2023. - С. 84.