Демографічні та соціально-демографічні характеристики дітей

Курило, Ірина
Розділ 1.1. з щорічної державної доповіді про становище дітей в Україні (за підсумками 2019 року) "Захист прав дітей в умовах децентралізації влади в Україні". Діти – це майбутнє нашої країни, тому питання щодо їх чисельності, здоров’я, освіти є в центрі уваги держави і суспільства.
діти, чисельність дітей, народжуваність, материнство, дитяча смертність, розділ доповіді
Курило І. О. Демографічні та соціально-демографічні характеристики дітей / Курило І. О. // Захист прав дітей в умовах децентралізації влади в Україні : щорічна державна доповідь про становище дітей в Україні (за підсумками 2019 року) / [Тілікіна Н. В. та ін.] ; Міністерство соціальної політики України, ДУ "Державний інститут сімейної та молодіжної політики". – Київ : [б. в.], 2020. – Розділ 1.1. – С. 7–15.