eKMAIR

Інтеґровна модель поширення нелінійних Альфенівських хвиль у плазм

Show simple item record

dc.contributor.author Загородній, Анатолій
dc.contributor.author Голод, Петро
dc.date.accessioned 2016-02-18T09:33:59Z
dc.date.available 2016-02-18T09:33:59Z
dc.date.issued 1998
dc.identifier.citation Загородній А. Г. Інтегровна модель поширення нелінійних Альфенівських хвиль у плазмі / А. Г. Загородній, І. П. Голод // Наукові записки НаУКМА : Природничі науки. - 1998. - Т. 5. - С. 27-38. uk
dc.identifier.uri http://ekmair.ukma.edu.ua/handle/123456789/8466
dc.description Is explained the algebraic-geometric scheme for construction of solutions and is investigated a Hamilton structure of the approximated equations of magnetic hydrodynamics, which describe expansion of nonlinear Alfv én waves in plasma. Is obtained soliton’s and one-zonal periodic solutions of these equations. en
dc.description.abstract Викладено алгебро-геометричну схему побудови розв’язків та досліджено гамільтонову структуру наближених рівнянь магнітної гідродинаміки, що описують поширення нелінійних хвиль Альфена у плазмі. Знайдено солітонні та однозонні періодичні розв’язки. uk
dc.language.iso uk uk
dc.subject ітегральна модель uk
dc.subject нелінійні хвилі Альфена uk
dc.subject поширення uk
dc.subject плазма uk
dc.subject солітонні періодичні розв’язки uk
dc.subject однозонні періодичні розв’язки uk
dc.title Інтеґровна модель поширення нелінійних Альфенівських хвиль у плазм uk
dc.title.alternative Integrable model for expantion of nonlinear alfvén waves in plasma en
dc.type Article uk
dc.status published earlier uk
dc.relation.source Наукові записки НаУКАМА: Природничі науки uk


Files in this item

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record

Search DSpace


Browse

My Account

Statistics