Сучасні комунікаційні технології протидії домашньому насильству

Шкредова, Єлизавета
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Науково-практичної конференції "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 17 липня 2022 року.
домашнє насильство, проведення комунікаційних кампаній, протидія домашньому насильству, сучасні комунікаційні технології, тези конференції
Шкредова Є. О. Сучасні комунікаційні технології протидії домашньому насильству / Шкредова Є. О. // Науково-практична конференція "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 17 липня 2022 року : тези доповідей / [під ред. Сусської О. О., Коника Д. Л., Тітаренко І. І.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра зв'язків з громадськістю. - Київ : НаУКМА, 2022. - С. 37-39.