Євтушок, Марина
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Матеріали доповіді учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації", м. Київ, 2-3 лютого 2007 р.
самостійні заняття фізичними вправами, рухова активність студентів, дослідження, методичний підхід, координаційні рухові навантаження, здоровий спосіб життя, матеріали конференції
Євтушок М. В. Адаптація студенток спеціального навчального відділення до самостійних занять ритмічною гімнастикою у літній період відпочинку / Євтушок М. В. // Всеукраїнська науково-практична конференція "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації" : матеріали конференції : Київ, 2-3 лютого 2007 р. - Київ : НаУКМА, 2007. - С. 190-192.