Артьомова, Тетяна
Матеріал виступу на науково-практичній конференції "Інноваційні ідеї в економічній науці: пошуки вирішення сучасних проблем", Київ, 11-12 квітня 2019 р.
інститут наукового управління, суперечність, право власності, економічна влада, матеріали конференції
Артьомова Т. І. Інститут наукового управління як форма зняття суперечності між правом власності та економічною владою / Артьомова Т. І. // Інноваційні ідеї в економічній науці: пошуки вирішення сучасних проблем (2019) : матеріали науково-практичної конференції, 11-12 квітня 2019 року / [Артьомова Т. І., Бажал Ю. М., Бойко І. С. та ін.] ; Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія", Каф. економічної теорії, Наук.-навч. центр "Інноваційна лабораторія" НаУКМА. - Київ : Знання України, 2019. - С. 5-8.