Сергієнко, Л.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Матеріали доповіді учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації", м. Київ, 2-3 лютого 2007 р.
спосіб життя людини, формування здорового способу життя (ЗСЖ), проблема виховання молоді, залучення студентів до фізичної активності, матеріали конференції
Сергієнко Л. Г. Динаміка стану здоров'я студентів 1-4 курсів у процесі навчання у вищих навчальних закладах технічного профілю / Сергієнко Л. Г. // Всеукраїнська науково-практична конференція "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації" : матеріали конференції : Київ, 2-3 лютого 2007 р. - Київ : НаУКМА, 2007. - С. 110-112.