Терек, К.
Терек, О.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасників міжнародної студентської наукової конференції "Україна: людина, суспільство, природа", м. Київ, 29-31 березня 1995 р.
екосистеми, свинець, зворотня залежність, ліквідація інтоксикації рослин, біомоніторинг, габітус рослин, тези конференції
Терек К. Вплив забруднення навколишнього середовища важкими металами та низьких температур на фізіолого-біохімічні властивості рослин / Терек К., Терек О. // Україна: людина, суспільство, природа : міжнародна студентська наукова конференція, м. Київ, 29-31 березня 1995 р. : тези доповідей / упоряд. Л. І. Кострова ; Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія", Студ. наук. т-во НаУКМА. - Київ : [НаУКМА], 1995. - С. 18.