Романова, Наталія
Мішин, А.
Окушко, Тетяна
СПД Крячун Ю. В.
Щорічна доповідь Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні (за підсумками 2009 року). При підготовці щорічної доповіді використано дані центральних та місцевих органів державної влади, наукових організацій, зокрема аналітичні та статистичні матеріали, надані Міністерством освіти і науки, Міністерством культури і туризму, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством праці та соціальної політики, Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством аграрної політики, Державним комітетом телебачення і радіомовлення, Державним комітетом статистики, Національною експертною комісією з питань захисту суспільної моралі, Автономною Республікою Крим, управліннями у справах сім’ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Національним університетом фізичного виховання і спорту, Національною академією медичних наук, Національною академією педагогічних наук, державною установою "Інститут економіки та прогнозування НАН України", Українським інститутом стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров’я.
здоровий спосіб життя, здоров’я молодого покоління, профілактика хвороб, репродуктивне здоров’я, молодіжне лідерство, волонтерство, доповідь
Молодь за здоровий спосіб життя : щорічна доповідь Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні (за підсумками 2009 року) / [Н. Ф. Романова, О. В. Бєлишев, О. В. Вакуленко, Н. Є. Гусак, Н. Я. Жилка, Т. М. Колос, Н. М. Комарова, О. С. Лозовицький, А. О. Мішин, Т. К. Окушко, В. А. Сановська, Т. В. Семигіна, Г. О. Слабкий, В. О. Узніченко] ; Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту. - Київ : [Крячун Ю. В.], 2010. - 154 с. : іл., табл.