Борисенко, Євген
Сачук, Юлія
Соцька, Алла
Федорович, Ірина
Посібник підготовлено в ході впровадження Спільної програми ПРООН, ООН Жінки, Дитячого фонду ООН, Фонду ООН в галузі народонаселення в межах проєкту "Забезпечення ґендерно чутливої інклюзії осіб з інвалідністю в процесі гуманітарного реагування", за підтримки Партнерства ООН з прав осіб з інвалідністю (UNPRPD). У посібнику використані матеріали серії тренінгів "Покращення координаційних механізмів для врахування потреб осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні" та "Права жінок з інвалідністю, їх дотримання під час пандемії COVID-2019 та війни". Всі думки, викладені в посібнику, належать його укладачам і необов’язково збігаються з поглядами Партнерства ООН з прав осіб з інвалідністю (UNPRPD), ПРООН, ООН Жінки та інших агенцій ООН, які впроваджують Спільну програму "Забезпечення ґендерно чутливої інклюзії осіб з інвалідністю в процесі гуманітарного реагування".
інвалідність, особи з інвалідністю, права людини з інвалідністю, гуманітарні програми, мейнстрімінг інвалідності, інклюзія, внутрішньо переміщені особи, посібник
Інклюзія осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні : посібник для органів і закладів, залучених до організації та надання допомоги й послуг населенню при гуманітарному реагуванні / Євген Борисенко, Ірина Виртосу, Ілона Єлєнєва, Павло Ждан, Марина Лебідь, Юлія Сачук, Алла Соцька, Ірина Федорович ; упоряд. І. Виртосу ; ред. Олена Іванова ; ПРООН. - Київ : [б. в.], 2022. - 46 c.