Важливість територіального бренду для розвитку українських міст

Федик, Юліана
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Науково-практичної конференції "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 17 липня 2022 року.
територіальний брендинг, бренд, бренд міста, ребрендинг міст та регіонів, сильний територіальний бренд, тези конференції
Федик Ю. О. Важливість територіального бренду для розвитку українських міст / Федик Ю. О. ; наук. кер.: Коник Д. Л. // Науково-практична конференція "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 17 липня 2022 року : тези доповідей / [під ред. Сусської О. О., Коника Д. Л., Тітаренко І. І.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра зв'язків з громадськістю. - Київ : НаУКМА, 2022. - C. 34-36.