Комплексний аналіз та поетапна оцінка ефективності інвестицій

Іванова, Наталія
Кудіна, Л.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасників третьої щорічної наукової конференції, присвяченої 400-й річниці народження і 350-й річниці смерті Петра Могили "Україна: людина, суспільство, природа", м. Київ, 23-24 січня 1997 р.
аналіз ситуації, пряме інвестування, перехідний період, інвестиційний капітал, ЄБРР, концептуальний підхід, масштабність проекту, тези конференції
Іванова Н. Ю. Комплексний аналіз та поетапна оцінка ефективності інвестицій / Н. Іванова, Л. Кудіна // Україна: людина, суспільство, природа : третя щорічна наукова конференція, присвячена 400-й річниці народження і 350-й річниці смерті Петра Могили : тези доповідей / орг. комітет: Валерій Маньківський (голова) [та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 1997. - С. 91-92.