Близнюк, Олена
Петров, В.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасників міжнародної студентської наукової конференції "Україна: людина, суспільство, природа", м. Київ, 29-31 березня 1995 р.
релікти третинного періоду, рефугіум, флора крейдяних поголень, льосова рівнина, деградація біоценозу, тези конференції
Близнюк О. П. Сучасний стан та проблеми охорони реліктової та ендемічної рослинності у Харківській області / Близнюк О., Петров В. // Україна: людина, суспільство, природа : міжнародна студентська наукова конференція, м. Київ, 29-31 березня 1995 р. : тези доповідей / упоряд. Л. І. Кострова ; Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія", Студ. наук. т-во НаУКМА. - Київ : [НаУКМА], 1995. - С. 11-12.