Досвід побудови комп'ютерної мережі в НаУКМА

Сорока, І.
Кирієнко, Оксана
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасників третьої щорічної наукової конференції, присвяченої 400-й річниці народження і 350-й річниці смерті Петра Могили "Україна: людина, суспільство, природа", м. Київ, 23-24 січня 1997 р.
локальна мережа, аналіз, кабельна система, PhoneNet, використання протоколів, сервер НаУКМА, проблеми мережі, тези конференції
Сорока І. Досвід побудови комп'ютерної мережі в НаУКМА / І. Сорока, О. Кирієнко // Україна: людина, суспільство, природа : третя щорічна наукова конференція, присвячена 400-й річниці народження і 350-й річниці смерті Петра Могили : тези доповідей / орг. комітет: Валерій Маньківський (голова) [та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 1997. - С. 164-165.