Звіт президента Національного університету "Києво-Могилянська академія" за 2023 рік

Квіт, Сергій
Звіт президента Національного університету "Києво-Могилянська академія" Сергія Квіта презентує розвиток закладу в 2023 році. Академія продовжила свою роботу в умовах нових викликів і загроз другого року повномасштабної війни українського народу за свою незалежність. Значною мірою НаУКМА та могилянська спільнота зосереджувалися на питаннях національної безпеки та оборони. Це стосувалося власне освітніх програм, пов’язаних із національною безпекою, інформаційних технологій, глобальної медіасфери, фактчекінгу, культурної дипломатії, участі у волонтерському русі. Протягом минулого року в НаУКМА засновувалися нові важливі проєкти, які в подальшому багато в чому визначатимуть пріоритети розвитку університету. Серед них — проєкти, спрямовані на освіту дорослих, на розвиток галузей, критичних для післявоєнної відбудови України, також для військових ветеранів, дітей учасників бойових дій, підвищення кваліфікації для сфери освіти, державних службовців, посадових осіб територіальних громад.
кадровий потенціал, освіта, Національний університет "Києво-Могилянська академія", наукова та видавнича діяльність, наукова бібліотека, звіт