Крапівіна, К.
Мусієнко, О.
Козак, І.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Матеріали доповіді учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації", м. Київ, 2-3 лютого 2007 р.
оваріально-менструальний цикл (ОМЦ), первинна дисменорея, жінки молодого віку, (асани) Йоги , порушення гормонального балансу, Хатха-Йога, матеріали конференції
Крапівіна К. О. Використання асан хатха-йоги для покращення стану студенток, хворих на первинну дисменорею / Крапівіна К. О., Мусієнко О. В., Козак І. В. // Всеукраїнська науково-практична конференція "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації" : матеріали конференції : Київ, 2-3 лютого 2007 р. - Київ : НаУКМА, 2007. - С. 195-196.