Ціннісні та якісні зсуви у комунікаціях з громадськістю у період воєнного часу

Окша, Наталія
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника ІІ науково-практичнoї конференції "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 15 лютого 2023 р., м. Київ.
ціннісні зсуви, Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства, громадянське суспільство, повномасштабне вторгнення, Ініціатива "Партнерство "Відкритий Уряд", державна влада, тези конференції
Окша Н. В. Ціннісні та якісні зсуви у комунікаціях з громадськістю у період воєнного часу / Окша Н. В. // ІІ науково-практична конференція "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 15 лютого 2023 р., м. Київ : тези доповідей / [за ред. Сусської О. О., Коника Д. Л.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра зв'язків з громадськістю. - Київ : НаУКМА, 2023. - С. 36-38.