Гусак, Наталія
Розглянуто досвід застосування стратегії "дослідження в дії" та "дослідження в дії за участі" в соціальній роботі з дітьми та молоддю на прикладі 20 досліджень, проведених у різних країнах світу впродовж 2001-2013 рр. Виділено тематику досліджень, роль учасників і наслідки участі у дослідженнях для дітей та молоді.
Author analyses the experience of using action research and participatory action research in social work with children and youth on the example of 20 studies, conducted in different countries during 2001-2013. Author considers the study topics, the participants’ roles and the consequences from participation in studies conducted with children and youth.
дослідження в дії, дослідження в дії за участі, соціальна робота з дітьми та молоддю, стаття, action research, participatory action research, social work with children and youth
Гусак Н. Є. Застосування "дослідження в дії" та "дослідження в дії за участі" в соціальній роботі з дітьми та молоддю / Гусак Н. Є. // Український соціум. - 2015. - № 4. - С. 23-36.