Звіт президента Національного університету "Києво-Могилянська академія" Сергія Квіта за 2022 рік презентує розвиток закладу в екстремальних умовах, що склалися внаслідок повномасштабної російської агресії. В той же час, вся університетська спільнота зосереджується не лише на вирішенні поточних проблем, пов’язаних з організацією освітнього процесу та наукових досліджень. Вона також працює над оновленням Стратегії свого розвитку, яка б узгоджувалася з виконанням місії університету, визначенням пріоритетів, виробленні різноманітних політик у світлі нових викликів і загроз. НаУКМА продовжує відігравати свою роль як агент суспільних та освітніх змін в Україні.
кадровий потенціал, підвищення якості освіти, Національний університет "Києво-Могилянська академія", наукова та видавнича діяльність, наукова бібліотека, студентське самоврядування, позанавчальна робота, звіт
Звіт президента Національного університету "Києво-Могилянська академія" за 2022 рік / М-во освіти і науки України, Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія". - Київ : [Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"], 2023. - 230, [5] с. : табл., іл.