Сергій Головащенко : біобібліографічний покажчик

Павлів, Наталія
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Видання продовжує серію "Вчені НаУКМА", яка презентує здобутки сучасного професорсько-викладацького складу університету. Біобібліографічний покажчик ознайомлює з науково-дослідною та науково-педагогічною діяльністю українського науковця, філософа, релігієзнавця, історика релігії, біблієзнавця Сергія Івановича Головащенка. Для науковців, аспірантів, викладачів та всіх, кого цікавить розвиток наукових досліджень у галузі філософії, історії філософії та релігієзнавства.
Сергій Головащенко, історія філософії, релігієзнавство, біобібліографічний покажчик
Сергій Головащенко : біобібліографічний покажчик / [уклад. Н. Г. Павлів ; авт. біогр. нарису В. І. Менжулін ; редкол. серії: Т. О. Ярошенко (голова) та ін.] ; Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія", Наук. б-ка. - Київ : НаУКМА, 2024. - 69 с. : портр.