Києво-Могилянська академія XVII-XVIII століть як вища школа мистецтв

Степовик, Дмитро
Нагромаджені знання про Києво-Могилянську академію (за два століття дослідження цієї історії) дають підстави трактувати її як заклад, що поєднував у своїй структурі риси чотирьох установ: університету, академії наук, академії мистецтв, духовної академії. Упродовж 12 років навчання молодь вистудійовувала декілька десятків дисциплін, причому метод навчання був аналогічним до західних університетів: від елементарних знань до все складніших. Програми ретельно обмірковувалися і з перебігом часу вдосконалювалися.
Києво-Могилянська академія, викладання мистецтв, майстри рисунка, тези доповіді
Степовик Д. В. Києво-Могилянська академія XVII-XVIII століть як вища школа мистецтв / Д. В. Степовик // Києво-Могилянська академія в історії України : міжнародна наукова конференція (до 380-річчя від заснування Києво-Могилянської академії) : тези доповідей, м. Київ, 13-15 жовтня, 1995 р. / відп. за вип. В. К. Маньківський, З. І. Хижняк, Л. Ю. Копань; НаУКМА. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 12-13.