Цифрові інструменти оцінки даних на відповідність принципам FAIR

2024-05-23
Чуканова Світлана Олександрівна
FAIR принципи (Findability, Accessibility, Interoperability, and Reusability) стають все більш актуальними у роботі з даними досліджень. Ці принципи роблять дані досліджень більш помітними, доступними, інтероперабельними та придатними для повторного використання. Це економить час та ресурси дослідників, сприяє прозорості та співпраці в науковому співтоваристві, а також стимулює нові дослідницькі напрямки та інновації.
IХ Науково-практична online конференція "Бібліотечна справа у сучасних інформаційно комунікативних процесах: тенденції та перспективи". Наукова бібліотека Національного університету “Острозька Академія”, Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки Національного університету “Острозька Академія” м. Острог, 2024 .