Дзера, Ірина
Тези доповіді учасника круглого столу "Захист прав та інтересів в умовах реформування приватного права в Україні" 4 лютого 2022 року.
захист цивільних прав та інтересів, суб’єкти цивільних правовідносин, суд, способи захисту права, рекодифікація цивільного законодавства, тези доповіді
Дзера І. О. Реформування підстав та способів захисту цивільних прав та інтересів в умовах рекодифікації ЦК України / Дзера Ірина Олександрівна // Захист прав та інтересів в умовах реформування приватного права в Україні : збірник наукових праць учасників круглого столу, 4 лютого 2022 року / орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р. ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2022. - С. 35-40.