Іванова, О.
Човнюк, Ю.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Матеріали доповіді учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації", м. Київ, 2-3 лютого 2007 р.
зниження рівня стресу у студентів, потужні природні антистресорні засоби, заняття фізичною культурою і спортом, матеріали конференції
Іванова О. І. Фізична активність студентів вищих навчальних закладів як засіб подолання екзаменаційних стресів / Іванова О. І., Човнюк Ю. В. // Всеукраїнська науково-практична конференція "Фізичне виховання студентів вищих навчальних закладів : здобутки, проблеми та шляхи їхнього вирішення у контексті вимог Болонської декларації" : матеріали конференції : Київ, 2-3 лютого 2007 р. - Київ : НаУКМА, 2007. - С. 90.