Вдосконалення системи електронного навчання

Тихий, Роман
За мету даної роботи були поставлені розроблення модулів доповнення до системи Moodle. Мета роботи зумовила наступне наукове завдання: 1. Ознайомитись із системою Moodle та можливостями для виконання групових студентських проектів у ній. 2. Виконати аналіз наявних проблем модуля рецензування з перспективи студента та викладача. 3. Розглянути можливості API Moodle та способи розробки нових модулів активності та форматів курсів. 4. Розробити нові модулі за допомогою програмних засобів. 5. Сформулювати висновки та надати рекомендації щодо впровадження створених модулів у навчання та їх подальшого розвитку.
система Moodle та її можливості, модуль рецензування, локальна інсталяція, PERT, бакалаврська робота