Рябець, Ірина
Автором статті досліджено становлення та розвиток професійної підготовки майбутніх фахівців із зв’язків з громадськістю у вищій школі України (друга половина XX ст. - початок XXI ст.). Із цією метою здійснено системний аналіз тенденцій становлення та розвитку професійної підготовки майбутніх фахівців із зв’язків з громадськістю в Україні за трьома критеріями: законодавчим, змістовим, нституційним; визначає та характеризує п’ять етапів становлення та розвитку професійної підготовки майбутніх фахівців із зв’язків з громадськістю у вищій школі України: попередній, підготовчий, початковий, основний, новий; зазначає передумови виникнення професійної підготовки PR-спеціалістів в Україні: історичні, політичні, економічні, культурні, психологічні, педагогічні, які в подальшому автор використовує як основу класифікації для структурування чинників: соціально-економічного, суспільно-політичного, соціально-педагогічного культурологічного.
зв’язки з громадськістю, професійна підготовка, тенденції, передумови, чинники, історичні етапи, фахівець із зв’язків з громадськістю, майбутній фахівець із зв’язків з громадськістю, ЗВО України
Рябець І. В. Тенденції становлення та розвитку професійної підготовки майбутніх фахівців із зв'язків з громадськістю в Україні / Рябець І. В. // Polish Journal of Science. - 2020. - № 31. - S. 42-46.