Археологічна спадщина Мелітопольщини: досвід і перспективи вивчення

Ситник, Олександер
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У статті розкрито проблематику археологічної спадщини Мелітопольщини. Особливу увагу приділено основним етапам її вивчення. Наголошено головні завдання та окреслено перспективи її вивчення.
The article reveals the problems of the archaeological heritage of the Melitopol region. Particular attention is paid to the main stages of its study. The main tasks are emphasized and the prospects of its study are outlined.
археологічна спадщина, Мелітопольщина, петрогліфи, археологічна пам’ятка, "чорні копачі", archaeological heritage, Melitopol region, petroglyphs, archaeological monument, "black diggers", тези конференції
Ситник О. Археологічна спадщина Мелітопольщини: досвід і перспективи вивчення / Олександер Ситник // Археологічні студії: здобутки та перспективи 2022 : тези конференції, 27 січня 2022 року / [редкол.: О. Білинський (голова), М. Іванов, Д. Клочко, Ю. Ходукіна] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра археології. - Київ : НаУКМА, 2022. - C. 91-94.