Горох, Олексій
Львівський державний університет внутрішніх справ
Матеріали доповіді учасника VII Львівського форуму кримінальної юстиції "30 років розбудови Української державності та кримінальна юстиція як її базовий компонент: чого досягнуто і що втрачене?", (м. Львів, 16–17 вересня 2021 року).
наркотичні засоби, психотропні речовини, кримінальні правопорушення, новий Кримінальний кодекс України, матеріали форуму
Горох О. П. Новели інституту "наркотичних" кримінальних правопорушень в проєкті нового кримінального кодексу України / Горох О. П. // 30 років розбудови Української державності та кримінальна юстиція як її базовий компонент: чого досягнуто і що втрачене? : матеріали VII Львівського форуму кримінальної юстиції (м. Львів, 16–17 вересня 2021 року) / упорядник І. Б. Газдайка-Василишин ; Львівський державний університет внутрішніх справ. - Львів : ЛьвДУВС, 2022. - С. 42-47.