Бичкова, Світлана
Федосєєва, Тетяна
Харківський національний університет внутрішніх справ
Тези доповіді учасників науково-практичної конференції, присвяченої 97-й річниці від дня народження О. А. Пушкіна "Проблеми цивільного права та процесу", м. Харків, 20 травня 2022 р.
допоміжні репродуктивні технології, воєнний стан, сурогатне материнство, проблеми державної реєстрації, правовий режим, тези конференції
Бичкова С. С. Деякі проблемні питання правового захисту в умовах воєнного стану при застосуванні допоміжних репродуктивних технологій / Світлана Сергіївна Бичкова, Тетяна Романівна Федосєєва // Проблеми цивільного права та процесу : тези доповідей учасників науково-практичної конференції, присвяченої 97-й річниці від дня народження О. А. Пушкіна, м. Харків, 20 травня 2022 р. / Харківський національний університет внутрішніх справ [та ін.]. - Харків : ХНУВС, 2022. - C. 17-21.