Мусій, Ю.
Герзель, В.
Феха, В.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасників міжнародної студентської наукової конференції "Україна: людина, суспільство, природа", м. Київ, 29-31 березня 1995 р.
синтез, токсичні відходи, фосфорна кислота, екологічна проблема, катіони, склування, термодеструкція
Мусій Ю. Отримання модифікованого синтетичного фосфогіпсу як наповнювача аморфних лінійних полімерів / Мусій Ю., Герзель В., Феха В. // Україна: людина, суспільство, природа : міжнародна студентська наукова конференція, м. Київ, 29-31 березня 1995 р. : тези доповідей / упоряд. Л. І. Кострова ; Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія", Студ. наук. т-во НаУКМА. - Київ : [НаУКМА], 1995. - С. 47-49.