Стаціонарне вивчення поселення Лісники-Козин

Курзенков, Максим
Кублій, Михайло
Інститут археології Національної академії наук України
Північна експедиція у 2021 р. під час обстеження розташованої у межах поселення Лісники-Козин ділянки на вул. Ватутіна, 131, де було заплановане зведення житлового будинку, виявила археологічні матеріали та на замовлення її власника провела науково-рятівні розкопки площі запроектованого будівництва. Дослідження здійснено згідно з відповідною угодою між замовником та Інститутом за організаційного і фінансового забезпечення з боку господаря.
поселення Лісники-Козин, кераміка, посуд тшинецького типу, гончарний посуд, стаття
Стаціонарне вивчення поселення Лісники-Козин / І. Готун, Т. Тишечко, О. Казимір, М. Гунь, М. Курзенков, М. Кублій // Археологічні дослідження в Україні, 2022 : щорічник / голов. ред. Болтрик Юрій ; Національна академія наук України, Інститут археології. - Київ : Інститут археології Національної академії наук України, 2023. - С. 106-112.