Горобйовська, Софія
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Ця стаття описує етапи розроблення моделі електронного кореневого гніздового словника англійськомовних запозичень (англізмів) на платформі Lexonomy. Джерельною базою послугував корпус української мови ГРАК. Також проаналізовано базові лексикографічні праці цього типу та дотичні до завдань лексикографічного опису запозичень.
This research paper describes the stages of developing a model of an electronic root nested dictionary of English loanwords (anglicisms) on the Lexonomy platform. The corpus of the Ukrainian language GRAC served as the source base. Basic lexicographic works of this type and those related to tasks of lexicographic description of loanwords are also analyzed.
запозичення, корпус, електронний словник, словникова стаття, тези конференції, loanwords, corpus, electronic dictionary, lexicography, dictionary article
Горобйовська С. Модель електронного коренового гніздового словника новітніх англізмів в українській мові (на основі ГРАК) / Софія Горобйовська // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VII Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 26 травня 2023 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2023. - С. 75-80.