Проблеми розвитку лісового та мисливського господарства в Україні

Ободзінська, Софія
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Мета дослідження – визначити проблеми розвитку лісового та мисливського господарства та ймовірні шляхи вирішення цих проблем.
відтворення лісів, лісове господарство, мисливські угіддя, мисливське господарство, лісовий фонд, заготівля деревини, корупція, cтаття
Ободзінська С. О. Проблеми розвитку лісового та мисливського господарства в Україні / Софія Ободзінська // Суспільна політика, врядування й комунікації в Україні : збірник наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених / наук. ред. Н. А. Малиш, Г. Л. Рябцев ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича. - Київ : НаУКМА, 2023. - C. 59-61.