Депонування в епоху відкритої науки

Жарінова, Алла
Ярошенко, Тетяна
Жарінов, Сергій
Київський національний університет культури і мистецтв
Матеріали доповіді учасників Шостої міжнародної наукової конференції "Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі", м. Київ, 18-20 травня 2023 р.
епоха відкритої науки, депонування, фіксація авторства, цифровізація, матеріали конференції
Жарінова А. Г. Депонування в епоху відкритої науки / Жарінова Алла Георгіївна, Ярошенко Тетяна Олександрівна, Жарінов Сергій Сергійович // Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі : матеріали Шостої міжнародної наукової конференції, 18-20 травня 2023 р. / [редкол.: Бачинська Н. А. та ін. ; упоряд.: З. М. Свердлик, М. М. Цілина] ; Київський національний університет культури і мистецтв [та ін.]. - Київ, 2023. - C. 204-206.