Горох, Олексій
Коломієць, С.
Львівський державний університет внутрішніх справ
Матеріали доповіді учасників VIII (XXI) Львівського форуму кримінальної юстиції "Українська кримінальна юстиція в умовах війни", м. Львів, 9-11 червня 2022 року.
криміналізація, декриміналізація, кримінальні правопорушення, воєнний стан, обмеження політичних прав, матеріали форуму
Горох О. П. Законодавчі новели воєнного часу щодо пеналізації кримінальних правопорушень: прорахунки та перспективи / Горох О. П., Коломієць С. С. // Українська кримінальна юстиція в умовах війни : матеріали VIII (XXI) Львівського форуму кримінальної юстиції, 9-11 червня 2022 року / упоряд. І. Б. Газдайка-Василишин ; Львівський державний університет внутрішніх справ. - Львів : ЛьвДУВС, 2022. - С. 86-91.