Кужелєв, Михайло
Національний транспортний університет
Тези доповіді учасника Міжнародної наукової конференції "Управляння бізнес-процесами та технологічними інноваціями в сучасних умовах та в післявоєнний період", Київ, 10-11 жовтня 2023 року. Мета роботи – на основі системного підходу розглянути окремі питання розвитку військово-промислового комплексу України для забезпечення перемоги країни над російсько-терористичними військами.
військово-промисловий комплекс, публічні фінанси, податки, економічна система, тези конференції
Кужелєв М. О. Соціально-економічні аспекти розвитку військово-промислового комплексу України в умовах війни / Михайло Кужелєв // Міжнародна наукова конференція "Управляння бізнес-процесами та технологічними інноваціями в сучасних умовах та в післявоєнний період", 10-11 жовтня 2023 року : збірник тез доповідей / Національний транспортний університет [та ін.]. - Київ : НТУ, 2023. - Ч. 1. - С. 142-143.