Особливості формування доходів на місцевому рівні в Україні: військовий ПДФО

Кужелєв, Михайло
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Матеріали доповіді учасника Міжнародної науково-практичної конференції "Фінансово-кредитне та обліково-аналітичне забезпечення післявоєнного відновлення економіки України", 5-6 жовтня 2023 року, Київ, Україна.
війна, місцеві бюджети, військовий ПДФО, бюджетне законодавство, матеріали конференції
Кужелєв М. О. Особливості формування доходів на місцевому рівні в Україні: військовий ПДФО / Кужелєв М. О. // Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Фінансово-кредитне та обліково-аналітичне забезпечення післявоєнного відновлення економіки України", 5-6 жовтня 2023 року Київ, Україна / [редкол.: Діброва А. Д. та ін.] ; Національний університет біоресурсів і природокористування України [та ін.]. - Київ : НУБіП України, 2023. - С. 101-103.